izaberite novi grad

Stan,32 m2, Inđija

229452 nekretnina 12
stan - prodaja
lokacija Indjija
adresa
stan površina 32m² , uknjižena nekretnina
sobe
kupatila 1 kupatila
terase
sprat 3 od 4 spratova,
grejanje etažno
stanje održavan
podrum Podrum
dodatno
uslovi kupoprodaje 45.000€ [ 1406 €/m² ]

Na prodaju garsonjera površine 32 m2, smeštena na odličnoj lokaciji, svega 600 metara od centra grada. Stan se nalazi u zgradi starije, kvalitetne gradnje, na trećem spratu od ukupno četiri. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, kupatila, zasebne kuhinje i jedne prostrane višenamenske sobe. Stolarija je drvena, dok su podne obloge kombinacija keramike i parketa. Grejanje je na gasne peći, što omogućava kontrolu troškova u zimskom periodu. Zgrada je okružena zelenilom, pružajući prijatno i mirno okruženje, a u neposrednoj blizini se nalaze slobodna parking mesta za stanare. Idealan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući blizini centra i svim neophodnim sadržajima.
ID nekretnine 229452
izmena 28.4.2026
ažuriran 28.4.2026
link https://www.nekretnine-indjija.rs/expose/229452
Agencija za nekretnine
NEKRETNINE FORTUNA IN INĐIJA
INĐIJA, KRALJA PETRA I BR. 9 LOKAL W2
062601171
062601171
062601171
https://www.nekretnine-indjija.rs/

Br. u registru 644